تورهای داخلی

تورهای داخلی

سفیران هشتم طوس  همواره آماده خدمات رسانی و برگزاری تور مسافرتی با بالاترین کیفیت به اقصی نقاط کشور میباشد.

برپایی تور های داخلی متنوع و متناسب با همه سلیقه های گردشگری از جمله خدمات ویژه گردشگری ما می باشد.

 در برگزاری این تور ها تمامی تلاش مسئولین ارائه بهترین خدمات گردشگری داخلی چه از نظر اسکان، بازدید از مراکز تجاری و تفریحی ، تغذیه و فراهم ساختن سایر امکانات رفاهی می باشد.

خدمات مربوط به تورهای داخلی

خدمات مربوط به تور های داخلی شامل استفاده از بهترین خطوط پروازی داخلی ، اسکان در بهترین هتل های شهر های مقاصد گردشگری با بالاترین امکانات رفاهی ، کیفیت غذای بالا و دسترس پذیری مناسب می باشد.

گردشگران میتوانند در اتاق های لوکس دو ، سه نفره و یا بیشتر با انتخاب خود ساکن شوند. تمام تلاش کادر ما امکان انتخاب های متنوع برای گردشگران عزیز در زمینه محل استقرار با توجه به علاقه مندی های گردشگران عزیز خواهد بود.

مقاصد تور های داخلی

 در حال حاضر سفیران هشتم طوس افتخار دارد، تور های برنامه ریزی شده و منظمی به مقاصد گردشگری داخلی زیر داشته باشد. لازم به ذکر است ما همچنین آمادگی داریم تا در صورت درخواست های مخاطبان خود تور هایی با مقاصد کاملا درخواستی و همچنین، برنامه هایی کاملا متنوع و مورد درخواست را ارائه دهیم.

با توجه به برنامه های عملیاتی شده در زمینه تور داخلی و خدمات تور های داخلی در این مرکز برنامه اجرایی سفر های این مجموعه به صورت زیر است .

 شیراز،اصفهان،کاشان،کیش،مشهد،یزد،تبریز،بندر عباس،رامسر،قشم،کرمانشاه،اردبیل،نمک برود و…

شما برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان این مجموعه در تماس باشید .

گشت های برنامه ریزی شده تور های داخلی

 از دیگر خدمات ارائه شده در پکیج های تور داخلی ، بازدید از جاذبه های مقصد و گشت های برنامه ریزی شده است . طبق برنامه ریزی های از پیش اعلام شده به گردشگران عزیز ، در زمان برگزاری تور ها امکان بازدید از جاذبه های فرهنگی ، اماکن تاریخی ، جاذبه های طبیعی و موزه های مقاصد گردشگری برای علاقه مندان فراهم میگردد.

دربرنامه ریزی های صورت گرفته تلاش میگردد تا با بهره گیری از بهترین و خبره ترین راهنمایان گردشگری، خاطره ای ماندگار در ذهن گردشگران حک شود و بتوانند تجربه سفری شیرین را با ما داشته باشند.