هواپیمایی زاگرس✈

یکی از ایرلاین های فعال در ایران، شرکت هواپیمایی زاگرس است. این شرکت که فعالیت خود را از سال ۱۳۸۴ آغاز نموده است؛ با وجود کم سن و سال بودنش، در مدت زمان اندکی به رشد قابل توجه ای دست یافت و به یکی از موفق ترین های این عرصه بدل گشت. در ادامه به معرفی و بررسی این ایرلاین می پردازیم.

بلیط هواپیما زاگرس

با تهیه یک بلیط هواپیما زاگرس، علاوه بر اینکه بلیطی ارزان و مقرون به صرفه در اختیارتان قرار گرفته است، از خدمات پروازی بی نظیری نیز برخوردار شده اید. این بلیط در اکثر مسیرهای هوایی موجود است پس اگر سفری امن و مطمئن را برنامه ریزی می کنید، بلیط هواپیما زاگرس را فراموش نکنید.

تاریخچه

این شرکت فعالیت خود را در سال ۱۳۸۴، با دو فروند هواپیمای مسافربری توپولف آغاز کرد و در مدت زمان کوتاهی با اضافه کردن دو فروند هواپیمای بوئینگ MD به ناوگان هوایی خود، آن را گسترش داد.

زاگرس اولین پرواز بین المللی خود را در سال ۱۳۸۷ و در مسیر تهران – دمشق به انجام رسانید و پس از آن با دریافت گواهینامه های Part 145 و Part M در بخش مهندسی تعمیرات هواپیما، سهم قابل توجه ای از پروازهای صنعت حمل و نقل ایران را در اختیار گرفت.

این شرکت معتقد است، ساخت کترینگ مجهز و بزرگ زاگرس و بهره گیری از پرسنل مجرب و متخصص، در ایجاد سفرهای مطمئن، ایمن و خاطره انگیز برای مسافرانش بی تاثیر نیست؛ لذا تمامی تلاش خود را صرف آموزش نیروی انسانی خود و بهبود خدمات آنها می کند.

هواپیمای زاگرس

این ناوگان در حال حاضر شامل ۱۹ فروند هواپیمای مسافربری است که در اغلب مسیر های پروازی داخلی و بین المللی فعالیت می کنند. هواپیماهای این شرکت در مجموع شامل ۳۰۰۰ صندلی می باشند و سالانه قادر به جابجایی بیش از ۳۰۰۰۰۰۰ نفر مسافر هستند.

هواپیما

فروند

Airbus 320

۱۱

Boeing MD

۸

مسیرهای پرواز زاگرس

این شرکت در حال حاضر به مسیر های داخلی و بین المللی متعددی پرواز دارد که به شرح زیر می باشند.

مقاصد داخلی

– پرواز از مبدا تهران به مقاصد: مشهد (فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد )، اهواز (فرودگاه اهواز )، بندرعباس، کیش (فرودگاه بین المللی کیش)، اصفهان (فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان )، آبادان (فرودگاه آبادان )، ماهشهر(فرودگاه ماهشهر)، بوشهر، چابهار.
– پرواز از مبدا مشهد به مقاصد: تهران (فرودگاه بین المللی مهرآباد)، تبریز، کرمانشاه (فرودگاه کرمانشاه)، اهواز(فرودگاه اهواز )، شیراز (فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز)، اصفهان (فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان )، قشم، کیش (فرودگاه بین المللی کیش)
– پرواز از مبدا کیش به مقاصد: اصفهان (فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان )، کرمان، اهواز (فرودگاه اهواز)

مقاصد خارجی

– پرواز از مبدا تهران (فرودگاه بین المللی امام خمینی ) به مقاصد: استانبول (فرودگاه بین المللی آتاترک )، دمشق، ازمیر(فرودگاه عدنان مندرس)، اسپارتا (فرودگاه اسپارتا سلیمان دمیرل )، نجف (فرودگاه بین المللی نجف)
– پرواز از مبدا اصفهان به مقصد: نجف (فرودگاه بین المللی نجف)
– پرواز از مبدا مشهد به مقاصد: نجف (فرودگاه بین المللی نجف)، کویت ( فرودگاه بین المللی کویت)

نکته آخر اینکه شرکت هواپیمایی زاگرس، برقراری پروازهای متعدد، در مسیرهای مختلف شهرهای ایران و کشورهای همجوار را جزء رسالت های خود می داند و امیدوار است علاوه بر توسعه ی ناوگان پروازی خود، با بهبود خدمات در بخش های عملیات هوایی، مهندسی فنی و کیترینگ نقش بیشتری را در صنعت حمل و نقل هوایی ایران ایفا کند.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده اند.پر کردن این فیلد ضروری است *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php56) in Unknown on line 0