گرانترین پرواز دنیا، متعلق به کدام ایرلاین است؟

گرانترین پرواز دنیا، متعلق به کدام ایرلاین است؟

هواپیمایی اتحاد از لوکس ترین پرواز خود در مسیر بمبئی به نیویورک با قیمتی نجومی که فقط برای یک پادشاه مناسب است پرده برداری کرد.

پرواز طولانی و سختی در مسیر بمبئی به نیویورک وجود دارد ولی هواپیمایی اتحاد راهی برای تبدیل شدن آن به یک سفر لذت بخش و راحت پیدا کرده است – برای کسانی که قادر به پرداخت ۳۸ هزار دلار برای یک پرواز یک طرفه باشند !
این گرانترین پرواز جهان به شمار می رود . یک بلیط دوطرفه برای این مسیر هزینه سرسام آور ۷۶ هزار دلار را به همراه خواهد داشت علاوه بر اینکه حتی یک پرواز مستقیم نیز نیست و شما مجبور به توقف در فرودگاه ابوظبی هستید.
اتحاد یک اقامتگاه برای مسافران خود ساخته است ، یک سوئیت ۳ تخته خصوصی تحت عنوان “پنت هوسی در آسمان ” که یک سرآشپز ، یک پیشخدمت و یک سرویس و تخت دو نفره همراه با ملحفه هایی ایتالیایی را دارا می باشد.در کابین همچنین یک اتاق پذیرائی با یک مبل چرم و یک نمایشگر ۳۲ اینچی برای مسافرانی که آماده خوش گذرانی در مسیر دیدنی های جهان هستند فراهم شده است.میزهای غذاخوری تاشو به معنی وجود فضای زیادی برای غذاهای تازه ی است که توسط یک سرآشپز در طول مسیر آماده و پخته شده است که توسط پیشخدمت برای شما سرو می شود.
یک راهرو به یک اتاق دوتخته – اولین بار برای یک ایرلاین تجاری – مسافران هواپیما می توانند قبل از به زمین نشستن، خود را برای یک دوش آب گرم آماده کنند.
علاوه بر این امکانات لوکس داخلی هواپیما ، این بلیط به همراه خدمات فرودگاهی و ترانسفر بسیار لوکس و Check in اختصاصی، بدون ایستادن در صف های پرجمعیت فرودگاه ها و امکان دسترسی به سالن استراحت اختصاصی به همراه در اختیار داشتن یک دستیار اختصاصی که می تواند در رزرویک میز در رستوران دلخواه خود و یا خرید بلیط کنسرت و یا یک مسابقه ورزشی شما را راهنمایی و هر امکانی را ممکن می سازد.
این تجربه در حال حاضر تنها در پرواز های ایرباس A380-800 هواپیمایی اتحاد قابل ارائه است که همچنین شامل یک پرستار اختصاصی کودک نیز می شود.هواپیماهایی که نزدیک به ۵۰۰ صندلی دارند ، شامل ۴۱۵ عدد در قسمت اکونومی و اگر شما مبلغ اقامتگاه را پرداخت کنید هیچ کس دیگری به جز خود را در آنجا نخواهید دید.
علاوه بر مسیر بمبئی به نیویورک ، مسافران می توانند با پرداخت مبلغ کمتری با شرایط اقامتگاه در مسیر بین ابوظبی ، لندن و سیدنی پرواز کنند.پروازهای رفت و برگشت ملبورن از اول ماه جون شروع می شود و یک بلیط یک طرفه آن ۲۶ هزار دلار هزینه در بر خواهد داشت.

1 پاسخ به “گرانترین پرواز دنیا، متعلق به کدام ایرلاین است؟

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده اند.پر کردن این فیلد ضروری است *